Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Biblioteka Publiczna Gminy Godziesze Wielkie

ACADEMICA - Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych

Biblioteka Publiczna Gminy Godziesze Wielkie poszerzyła swoją ofertę o możliwość korzystania z cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej Academica, która umożliwia dostęp do ponad 3 milionów publikacji cyfrowych ze wszystkich dziedzin wiedzy, pochodzących ze zbiorów Biblioteki Narodowej.

W celu uzyskania dostępu do zasobów cyfrowych wypożyczalni Academica czytelnicy mogą skorzystać ze specjalnego terminala komputerowego w siedzibie BPG Godziesze Wielkie przy ul. A. Kordeckiego 2A w godzinach otwarcia placówki. Korzystanie z wypożyczalni jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje i zasady korzystania dostępne są na stronie https://academica.edu.pl/

Zachęcamy do korzystania.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny: