W maju, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek oraz cyklu Majowych spotkań z książką, odbyło się wyjątkowe wydarzenie skierowane do uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.
Spotkanie miało na celu promocję nowości czytelniczych, które wzbogaciły nasz księgozbiór i zachęcenie najmłodszych czytelników do sięgania po literaturę dopasowaną do ich wieku i zainteresowań.








