Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Biblioteka Publiczna Gminy Godziesze Wielkie

"Mała książka - wielki człowiek" - edycja 2022/2023

Utworzono dnia 25.11.2022

Ruszyła kolejna edycja kampanii „Mała książka - wielki człowiek”, której koordynatorem jest Instytut Książki pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem akcji jest zachęcenie rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Mogą w niej wziąć udział dzieci urodzone w latach 2016-2019, zarówno te, które są już czytelnikami Biblioteki Publicznej Gminy Godziesze Wielkie, jak i te, które chcą nimi zostać.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym do Biblioteki Publicznej Gminy Godziesze Wielkie po odbiór Wyprawki, w której znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także otrzymają Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Nowością w tegorocznej kampanii są również Wyprawki czytelnicze w wersji ukraińsko-polskiej dla dzieci z Ukrainy.

Udział w naszym projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Więcej informacji na stronie: www-wielki-czlowiek.pl

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 38

W poprzednim tygodniu: 24

W tym miesiącu: 12

W poprzednim miesiącu: 154

Wszystkich: 5306